icewm 1.2.23 - en to nl translation catalogue (454 entries)

en: 
      --debug             Print generic debug messages.
      --debug-z           Print debug messages regarding window stacking.
nl: 
      --debug             Algemene debugberichten afdrukken.
      --debug-z           Debugberichten over stapelen van vensters afdrukken.

en: 
      -a, --alpha         Use a 32-bit visual for translucency.
      -c, --config=FILE   Load preferences from FILE.
      -t, --theme=FILE    Load theme from FILE.
      -s, --splash=IMAGE  Briefly show IMAGE on startup.
      -p, --postpreferences  Print preferences after all processing.
      --rewrite-preferences  Update an existing preferences file.
      --trace=conf,icon   Trace paths used to load configuration.
nl: 
      -a, --alpha         een 32-bit visueel gebruiken voor doorzichtigheid.
      -c, --config=FILE   Voorkeuren laden uit BESTAND.
      -t, --theme=FILE    Thema laden uit BESTAND.
      -s, --splash=IMAGE  IMAGE kort tonen bij opstarten.
      -p, --postpreferences   Voorkeuren printen nadat alles is verwerkt.
    --rewrite-preferences  Een bestaand bestand met voorkeuren bijwerken.
      --trace=conf,icon   Paden volgen gebruiken om configuratie te laden.

en: 
    ACPI Temp:
nl: 
    ACPI-temp:

en: 
    CPU Freq: %.3fGHz
nl: 
    CPU-freq: %.3fGHz

en: 
    Debugging options:
      -v, --valgrind      Let "/usr/bin/valgrind" run icewm.
                          Thoroughly examines the execution of icewm.
      -g, --catchsegv     Let "/usr/bin/catchsegv" run icewm.
                          Gives a backtrace if icewm segfaults.
nl: 
    Debugopties:
      -v, --valgrind      "/usr/bin/valgrind" icewm laten uitvoeren.
                          Het uitvoeren van icewm grondig bekijken.
      -g, --catchsegv     "/usr/bin/catchsegv" icewm laten uitvoeren.
                          Een backtrace geven als icewm segfault geeft.

en: 
    Ram (free): %5.3f (%.3f) G
nl: 
    RAM (vrij): %5.3f (%.3f) G

en: 
    Ram (user): %5.3f (%.3f) G
nl: 
    Ram (gebruiker): %5.3f (%.3f) G

en: 
    Swap (free): %.3f (%.3f) G
nl: 
    Swap (vrij): %.3f (%.3f) G

en:   --client-id=ID      Client id to use when contacting session manager.
nl:   --client-id=ID      Te gebruiken client-id bij contact maken met de sessiemanager.

en:   -c, --config=FILE   Let IceWM load preferences from FILE.
      -t, --theme=FILE    Let IceWM load the theme from FILE.
    
      -d, --display=NAME  Use NAME to connect to the X server.
      -a, --alpha         Use a 32-bit visual for translucency.
      --sync              Synchronize communication with X11 server.
    
      -i, --icewm=FILE    Use FILE as the IceWM window manager.
      -o, --output=FILE   Redirect all output to FILE.
    
      -b, --nobg          Do not start icewmbg.
      -n, --notray        Do not start icewmtray.
      -s, --sound         Also start icesound.
nl:   -c, --config=FILE   Laat IceWM voorkeuren laden uit BESTAND.
      -t, --theme=FILE    Laat IceWM het thema laden uit BESTAND.
    
      -d, --display=NAAM      NAAM gebruiken om te verbinden met de X-server.
      -a, --alpha         Een 32-bit visueel gebruiken voor doorzichtigheid.
      --sync              Synchroniseer communicatie met de X11-server.
    
      -i, --icewm=FILE    Gebruik FILE als de IceWM windowmanager.
      -o, --output=FILE   Alle uitvoer naar FILE sturen.
    
      -b, --nobg          icewmbg niet starten.
      -n, --notray        Start icewmtray niet op.
      -s, --sound         Start ook icesound.

en:   -d, --display=NAME  NAME of the X server to use.
      --sync              Synchronize X11 commands.
nl:   -d, --display=NAME  NAAM van de te gebruiken X-server.
      --sync              X11-opdrachten synchroniseren.

en:   -n, --notify        Notify parent process by sending signal USR1.
      --display=NAME      Use NAME to connect to the X server.
      --sync              Synchronize communication with X11 server.
    
      -c, --config=FILE   Load preferences from FILE.
      -t, --theme=FILE    Load the theme from FILE.
nl:   -n, --notify        Aan ouderproces melden door signaal USR1 te verzenden.
      --display=NAME      NAAM gebruiken om te verbinden met de X-server.
      --sync              Communicatie met X11-server synchroniseren.
    
      -c, --config=FILE   Voorkeuren uit BESTAND laden.
      -t, --theme=FILE    Het thema laden uit BESTAND.

en:   -o, --output=FILE   Redirect all output to FILE.
nl:   -o, --output=BESTAND   Stuur alle uitvoer naar FILE.

en:  - Charging
nl:  - Opladen

en:  - Full
nl:  - Volledig

en:  - Power
nl:  - Vermogen

en:  IceWM crashed for the second time in 10 seconds. 
     Do you wish to:
    
    	1: Restart IceWM?
    	2: Abort this session?
    	3: Run a terminal?
nl:  IceWM is voor de tweede keer in 10 seconden gecrasht. 
     Wilt u:
    
    	1: IceWM opnieuw starten?
    	2: Deze sessie afbreken?
    	3: Een terminal starten?

en: $USER or $LOGNAME not set?
nl: Zijn de variabelen $USER of $LOGNAME gezet?

en: %ld mail message, %ld unread.
nl: %ld e-mailbericht, %ld onelezen.

en: %ld mail message.
nl: %ld bericht.

en: %ld mail messages, %ld unread.
nl: %ld e-mailberichten, %ld ongelezen.

en: %ld mail messages.
nl: %ld berichten.

en: %lu. Workspace %-.32s
nl: %lu. Werkruimte %-.32s

en: %s configuration directories:
nl: %s configuratiemappen:

en: %s configured options:%s
nl: %s geconfigureerde opties:%s

en: %s exited with status %d.
nl: %s afgesloten met status %d.

en: %s was killed by signal %d.
nl: %s afgesloten door signaal %d.

en: %s: Invalid number of channels
nl: %s: Ongeldig(e) nummer of kanalen

en: %s: select failed
nl: %s: selecteren mislukt

en: '%s' produces no output
nl: '%s' produceert geen uitvoer

en: '%s' timed out!
nl: Tijdoverschrijding met '%s'!

en: (C)
nl: ©

en: 2DGraphics
nl: 2D grafische elementen

en: 3DGraphics
nl: 3D grafische elementen

en: <none>
nl: <geen>

en: A window manager is already running, use --replace to replace it
nl: Een andere window manager is al actief, gebruik --om deze te vervangen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Accessories
nl: Accessoires

en: Action `%s' requires at least %d arguments.
nl: Actie `%s' heeft minimaal %d argumenten nodig.

en: ActionGame
nl: Actiespel

en: Adult
nl: Volwassene

en: AdventureGame
nl: Avonturenspel

en: All Workspaces
nl: Alle werkruimten

en: Alt+Left
nl: Alt+Links

en: Alt+Right
nl: Alt+Rechts

en: Another window manager already running, exiting...
nl: Een andere window manager is al aktief. Icewm wordt gestopt....

en: ArcadeGame
nl: Spel uit Arcade

en: Archiving
nl: Archivering

en: Arrange _Icons
nl: _Pictogrammen opruimen

en: Art
nl: Kunst

en: ArtificialIntelligence
nl: Kunstmatige intelligentie

en: Astronomy
nl: Astronomie

en: AudioVideoEditing
nl: Audio-video-bewerking

en: BUG? Imlib was able to read "%s"
nl: FOUT? Imlib was in staat »%s« te lezen

en: BUG? Malformed XPM header but Imlib was able to parse "%s"
nl: BUG? Ongeldige XPM-Header (Imlib heeft het bestand »%s« toch gelezen)

en: BUG? Unexpected character but Imlib was able to parse "%s"
nl: BUG? Onverwacht teken maar Imlib heeft "%s" toch kunnen ontleden

en: BUG? Unexpected end of XPM file but Imlib was able to parse "%s"
nl: BUG? Onverwacht einde van het XPM-bestand (Imlib heeft het bestand »%s« toch gelezen)

en: Back
nl: Terug

en: Bad argument %d to command '%s'
nl: Ongeldig argument %d naar opdracht '%s'

en: Bad argument: %s for %s [%d,%d]
nl: Ongeldig argument: %s voor %s [%d,%d]

en: Biology
nl: Biologie

en: BlocksGame
nl: Spel met blokken

en: BoardGame
nl: Bordspel

en: Bottom Half
nl: Onderste helft

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Building
nl: Gebouw

en: CLOCK
nl: KLOK

en: CPU %s Load: %3.2f %3.2f %3.2f, %u
nl: CPU-belasting %s: %3.2f %3.2f %3.2f, %u

en: Ca_scade
nl: _Overlappend uitlijnen

en: Cached:
nl: Cache:

en: Calculator
nl: Rekenmachine

en: Calendar
nl: Agenda

en: Can't ioctl the APM device %s
nl: Kan geen ioctl uitvoeren op het APM-apparaat %s

en: Can't open display: %s. X must be running and $DISPLAY set.
nl: Kan het display %s niet openen. De X-Server moet werken en de omgevingsvariabele $DISPLAY moet hiernaar verwijzen.

en: Can't open the APM device %s
nl: Kan het APM-apparaat %s niet openen

en: Cannot get geometry of window 0x%lx
nl: Kan geometrie van venster 0x%lx niet ophalen

en: Cannot start, because another icewmbg is still running.
nl: Kan niet worden gestart, omdat een andere icewmbg wordt uitgevoerd.

en: CardGame
nl: Kaartspel

en: Center
nl: Centrum

en: Chart
nl: Grafiek

en: Chemistry
nl: Scheikunde

en: Client %s with PID %ld fails to respond.
    Do you wish to terminate this client?
nl: Client %s met PID %ld antwoordt niet.
    Wilt u deze client beëindigen?

en: Clock
nl: Klok

en: Close
nl: Sluiten

en: Compression
nl: Compressie

en: ComputerScience
nl: Computerwetenschap

en: Confirm Logout
nl: Afmelden bevestigen

en: Confirm Restart as Terminal
nl: Herstart als terminal bevestigen

en: Construction
nl: Constructie

en: ContactManagement
nl: Beheer van contacten

en: Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Core
nl: Kern

en: Could not connect to %s: %s
nl: Kon geen verbinding maken met %s: %s

en: Could not get GUI event property
nl: Kon eigenschap van gebeurtenis van GUI niet ophalen

en: Could not load font "%s".
nl: Het lettertype »%s« kon niet geladen worden.

en: Could not load fontset "%s".
nl: Lettertypeset »%s« kon niet geladen worden.

en: Could not load image "%s"
nl: Afbeelding "%s" laden lukt niet

en: Could not locate curl or wget in PATH
nl: Kon curl of wget niet vinden in PATH

en: Could not open OSS device %s
nl: Kon OSS-apparaat %s niet openen

en: Could not parse color "%s"
nl: Kleur "%s" ontleden lukt niet

en: Could not post OSS
nl: Kon OSS niet posten

en: Could not reset OSS DSP
nl: Kon OSS DSP niet opnieuw instellen

en: Could not restart: %s
    Does $PATH lead to %s?
nl: De herstart is mislukt: %s
    Verwijst de »PATH« variable naar de programma directory »%s«?

en: Could not set OSS channels
nl: Kan OSS-kanalen niet instellen

en: Could not set OSS format
nl: Kon OSS-indeling niet instellen

en: Could not set OSS stereo
nl: Kon OSS-stereo niet instellen

en: Could not sync OSS
nl: Kon OSS niet synchroniseren

en: Cu_t
nl: Kn_ippen

en: Custo_m
nl: Aa_ngepast

en: DNS name lookup failed for %s
nl: Naam opzoeken in DNS is mislukt voor %s

en: D_esktop
nl: Bur_eaublad

en: DataVisualization
nl: Gegevensvisualisatie

en: Date
nl: Datum

en: Default
nl: Standaard

en: Del
nl: Verwijderen

en: DesktopSettings
nl: Bureaubladinstellingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Dictionary
nl: Woordenboek

en: DiscBurning
nl: Branden van een schijf

en: Documentation
nl: Documentatie

en: DoubleBuffer
nl: DubbeleBuffer

en: EWMH window state
nl: EWMH-vensterstatus

en: Economy
nl: Economie

en: Editors
nl: Verwerkers

en: Education
nl: Onderwijs

en: Electricity
nl: Elektriciteit

en: Electronics
nl: Elektronica

en: Email
nl: E-mail

en: Engineering
nl: Werktuigbouwkunde

en: Enter a new value for %s:
nl: Een nieuwe waarde invoeren voor %s:

en: Error at %s '%s'
nl: Fout bij %s '%s'

en: Error at includeprog '%s'
nl: Fout bij invoegprogramma '%s'

en: Error at keyword '%s' for %s
nl: Fout bij sleutelwoord '%s' voor %s

en: Error at menuprog '%s'
nl: Fout bij menuprogramma '%s'

en: Error at menuprogreload: '%s'
nl: Fout bij herladen menuprogramma: '%s'

en: Error checking mailbox.
nl: Probleem bij het controleren van het postvak.

en: Expand Tabs
nl: Tabbladen uitbreiden

en: FAQ
nl: VGV

en: Failed to become the owner of the %s selection
nl: Kan de eigenaar van selectie %s niet worden

en: Failed to connect to audio interfaces %s.
nl: Het verbinden met audio-interfaces %s is mislukt.

en: Failed to create a temporary file
nl: Aanmaken van een tijdelijk bestand is mislukt

en: Failed to decompress %s
nl: Decomprimeren van %s is mislukt

en: Failed to determinate the current locale's codeset. Assuming ISO-8859-1.
nl: Kom huidige lokaliteit niet bepalen. Ga uit van ISO-8859-1.

en: Failed to execute %s
nl: Uitvoeren van %s is mislukt

en: Failed to execute system(%s) (%d)
nl: Systeem (%s) (%d) uitvoeren is mislukt

en: Failed to find %s command
nl: Zoeken naar commando %s is mislukt

en: Failed to load image '%s'.
nl: Het laden van afbeelding '%s' is mislukt.

en: Failed to load theme %s
nl: Laden van thema %s is mislukt

en: Failed to open file for reading.
nl: Bestand openen is mislukt.

en: Failed to parse URL "%s".
nl: Analyseren van URL "%s" is mislukt.

en: Favorite Applications
nl: Favoriete toepassingen

en: FileManager
nl: Bestandsbeheerder

en: FileTools
nl: Hulpmiddelen voor bestanden

en: FileTransfer
nl: Bestandsoverdracht

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

en: Finance
nl: Financiën

en: Find next
nl: Volgende zoeken

en: Find...
nl: Zoeken...

en: FlowChart
nl: Flowchart

en: For help please consult the man page icesh(1).
nl: Voor hulp bekijk de manpagina icesh(1).

en: For keyboard switching, please install setxkbmap.
nl: Om van toetsenbord te wisselen, installeer setxkbmap.

en: Forward
nl: Verder

en: Free:
nl: Vrij:

en: GNOME window layer
nl: GNOME venster laag

en: GUIDesigner
nl: Ontwerper van GUI

en: Game
nl: Spel

en: Geography
nl: Geografie

en: Geology
nl: Geologie

en: Geoscience
nl: Geowetenschap

en: Github
nl: GitHub

en: Graphics
nl: Grafische elementen

en: Gravity symbols
nl: Gravitatiesymbolen

en: HardwareSettings
nl: Hardware instellingen

en: Hex View
nl: Hexadecimal

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Taskbar
nl: Taakbalk verbergen

en: History
nl: Geschiedenis

en: Humanities
nl: Menswetenschappen

en: IRCClient
nl: IRC-client

en: IceWM crash response
nl: Reactie van IceWM op crash

en: IceWM tray option
nl: IceWM tray optie

en: Ice_Sound(1)
nl: Ice_Geluid(1)

en: Icon View
nl: Pictogrammen

en: Ignoring option '%s'
nl: Optie ‘%s’ wordt genegeerd

en: Image not readable: %s
nl: Afbeelding niet leesbaar: %s

en: ImageProcessing
nl: Bewerken van afbeeldingen

en: Incomplete hex escape in URL at position %d.
nl: Onvolledige hex-escape in URL op positie %d.

en: Interface %s:
      Current rate (in/out):	%li %s/%li %s
      Current average (in/out):	%lli %s/%lli %s
      Transferred (in/out):	%lli %s/%lli %s
      Online time:	%ld:%02ld:%02ld%s%s
nl: Interface %s:
      Huidige   (in/uit):	%li %s/%li %s
      Gemiddeld (in/uit):	%lli %s/%lli %s
      Totaal    (in/uit):	%lli %s/%lli %s
      Online-tijd:	%ld:%02ld:%02ld%s%s

en: Invalid PID: `%s'
nl: Ongeldige PID: `%s'

en: Invalid Xinerama: `%s'.
nl: Ongeldig Xinerama: `%s'.

en: Invalid argument: `%s'
nl: Ongeldig argument: '%s'

en: Invalid expression: `%s'
nl: Ongeldige expressie: »%s«

en: Invalid hex escape in URL at position %d.
nl: Onvolledige hex-escape in URL op positie %d.

en: Invalid layer: `%s'.
nl: Ongeldige laag: `%s'.

en: Invalid mailbox path: "%s"
nl: Ongeldig postvakpad: »%s«

en: Invalid mailbox port: "%s"
nl: Ongeldige e-mailpoort: "%s"

en: Invalid mailbox protocol: "%s"
nl: Ongeldig postvakprotocol: »%s«

en: Invalid multibyte string "%s": %s
nl: Ongeldige Multibyte-string »%s«: %s

en: Invalid path: %s
nl: Ongeldig pad: %s

en: Invalid state: `%s'.
nl: Ongeldige status: `%s'.

en: Invalid window identifier: `%s'
nl: Ongeldige venster identificatie: »%s«

en: Invalid workspace name: `%s'
nl: Ongeldig werkruimtenummer: »%s«

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: KidsGame
nl: Spel voor kinderen

en: Kill Client:
nl: Stoppen van:

en: Kill _Process
nl: Programma stoppen

en: La_yer
nl: _Laag

en: Language:
nl: Taal:

en: Languages
nl: Talen

en: Left Half
nl: Linker helft

en: Limit _Workarea
nl: _Beperk werkruimte

en: List View
nl: Lijst

en: Literature
nl: Literatuur

en: Load:
nl: Belasting:

en: Loading of pixmap "%s" failed
nl: Laden van afbeelding »%s« mislukt

en: Loading of pixmap "%s" failed: %s
nl: Fout bij het laden van plaatje »%s«: %s

en: Loc_k Workstation
nl: Werkstation blo_kkeren

en: Locale not supported by C library or Xlib. Falling back to 'C' locale'.
nl: Taalregio wordt niet ondersteund door C-bibliotheek of Xlib. Er wordt teruggevallen op de algemene taalregio 'C'.

en: Lock _Workstation
nl: Werkstation _blokkeren

en: LogicGame
nl: Logisch spel

en: Logout will close all active applications.
    Proceed?
nl: Bij het afmelden worden alle actieve programma's afgesloten.
    Afmelden?

en: MAIL
nl: E-MAIL

en: MEM
nl: GEH

en: Ma_ximize
nl: Ma_ximaliseren

en: Manual
nl: Handleiding

en: Maps
nl: Kaarten

en: Math
nl: Wiskunde

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: MaximizeHori_z
nl: Hori_zMaximaliseren

en: Maximize_Vert
nl: _VertMmaximaliseren

en: MedicalSoftware
nl: Medische software

en: Memory Total:
nl: Totaal geheugen:

en: Mi_nimize
nl: Mi_nimaliseren

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Missing codesets for fontset "%s":
nl: Missende codeset in de lettertpeset »%s«:

en: Missing command argument
nl: Onvoldoende argumenten

en: Missing filename argument to include statement
nl: Argument met bestandsnaam in include-statement ontbreekt

en: Missing program setxkbmap
nl: Programma setxkbmap ontbreekt

en: Motif decorations
nl: Motif-decoraties

en: Motif functions
nl: Motif-functies

en: Move _To
nl: Verschuiven naa_r

en: Move to New _Window
nl: Naar nieuw _venster verplaatsen

en: Music
nl: Muziek

en: Named symbols of the domain `%s' (numeric range: %ld-%ld):
nl: Genoemde symbolen van het domein »%s« (Bereik: %ld-%ld):

en: Network
nl: Netwerk

en: New
nl: Nieuw

en: News
nl: Nieuws

en: Next
nl: Volgende

en: No actions specified.
nl: Geen aktie aangegeven.

en: No audio for %s
nl: Geen audio voor %s

en: No windows found.
nl: Geen vensters gevonden.

en: NumericalAnalysis
nl: Numerieke analyse

en: OSS incomplete write (%d/%d)
nl: OSS onvolledig opgeslagen (%d/%d)

en: OSS write failed
nl: OSS opslaan mislukt

en: Occupy _All
nl: In _alle werkruimten

en: Office
nl: Kantoor

en: Open
nl: Openen

en: Open in Browser
nl: In browser openen

en: Other
nl: Overige

en: Out of memory (len=%d).
nl: Onvoldoende geheugen (len=%d).

en: P
nl: E

en: PackageManager
nl: Pakketbeheerder

en: ParallelComputing
nl: Parallelle computing

en: Paste _Selection
nl: Selectie _plakken

en: Path does not refer to a file.
nl: Pad wijst niet naar een bestand.

en: Photography
nl: Fotografie

en: Physics
nl: Natuurkunde

en: Player
nl: Speler

en: Playing sample #%d (%s)
nl: Speel sample #%d (%s)

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Previous
nl: Terug

en: Printing
nl: Afdrukken

en: Profiling
nl: Profilering

en: Programs
nl: Programma's

en: ProjectManagement
nl: Projectbeheer

en: Publishing
nl: Uitgeven

en: R_aise
nl: St_ijgen

en: R_ename title
nl: Tit_el hernoemen

en: Raise/Lower
nl: Stijgen/Dalen

en: RasterGraphics
nl: Grafische elementen met raster

en: Re_boot
nl: _Re_boot

en: Received GUI event %s
nl: GUI-gebeurtenis %s ontvangen

en: Received invalid GUI event %d
nl: Ongeldige GUI-gebeurtenis %d ontvangen

en: Received signal %s: Terminating...
nl: Signaal %s ontvangen: beëindigen...

en: Reload
nl: Opnieuw laden

en: Reload ke_ys
nl: Sleutel_s opnieuw laden

en: Reload win_options
nl: Win_opties opnieuw laden

en: RemoteAccess
nl: Toegang vanaf afstand

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename the window title
nl: De venstertitel hernoemen

en: Restart
nl: Herstart

en: Restart _Icewm
nl: _Icewm Opnieuw starten

en: Restart _Xterm
nl: _Xterm opnieuw starten

en: Restore
nl: Herstellen

en: RevisionControl
nl: Beheer van revisies

en: Right Half
nl: Rechter helft

en: Robotics
nl: Robotica

en: RolePlaying
nl: Spelen van een rol

en: Roll_up
nl: Op_rollen

en: Rolldown
nl: Afrollen

en: Rollup
nl: Oprollen

en: S_trict mouse focus
nl: _Strenge muisfocus

en: Same Game
nl: Hetzelfde spel

en: Save Modifications
nl: Wijzigingen opslaan

en: Scanning
nl: Scannen

en: Science
nl: Wetenschap

en: Screensavers
nl: Schermbeveiligers

en: Se_ttings
nl: Ins_tellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Session Manager: Unknown line %s
nl: Sessie manager: Onbekende regel %s

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shooter
nl: Schietprogramma

en: Show Desktop
nl: Bureaublad tonen

en: Show Taskbar
nl: Taakbalk tonen

en: Shut_down
nl: Af_sluiten

en: Simulation
nl: Simulatie

en: Socket error: %d
nl: Sokjes fout ;-): %d

en: Spirituality
nl: Spiritualiteit

en: Sports
nl: Sport

en: SportsGame
nl: Sportspel

en: Spreadsheet
nl: Rekenblad

en: StrategyGame
nl: Strategie spel

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support for JPEG images was not enabled
nl: Ondersteuning voor JPEG-afbeeldingen was niet ingeschakeld

en: Support for PNG images was not enabled
nl: Ondersteuning voor PNG-afbeeldingen was niet ingeschakeld

en: Support for the %s interface not compiled.
nl: De ondersteuning voor de %s-interface werd niet meegecompileerd.

en: Suspended
nl: Onderbroken

en: Syntax error in window options on line %d of %s
nl: Syntaxisfout in windowopties op lijn %d van %s

en: System
nl: Systeem

en: T_ile Horizontally
nl: _Horizontaal uitlijnen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Telephony
nl: Telefonie

en: TelephonyTools
nl: Hulpmiddelen voor telefonie

en: TerminalEmulator
nl: Terminal-emulator

en: TextEditor
nl: Tekstverwerker

en: TextTools
nl: Hulpmiddelen voor teksten

en: Theme Author:
nl: Thema auteur:

en: Theme Description:
nl: Thema omschrijving:

en: Theme Howto
nl: Thema HOWTO

en: Theme:
nl: Thema:

en: Tile
nl: Ordenen

en: Tile _Vertically
nl: _Vertikaal uitlijnen

en: Too quick; ignoring %s.
nl: Te snel; %s genegeerd.

en: Top Half
nl: Bovenste helft

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Translation
nl: Vertaling

en: Tray _icon
nl: Tray_icon

en: Unable to create directory %s
nl: Aanmaken van map %s lukte niet

en: Unable to rename %s to %s
nl: Hernoemen van %s naar %s lukt niet

en: Unable to write to %s
nl: Schrijven naar %s lukt niet

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unexepected menu keyword: '%s'
nl: Onverwacht sleutelwoord in menu: '%s'

en: Unexpected: `%s'.
nl: Onverwacht: '%s'.

en: Unknown action: `%s'
nl: Onbekende actie: »%s«

en: Unknown direction in move/resize request: %d
nl: Onbekende richting in verplaats/schaal verzoek: %d

en: Unknown format used by APM device %s (%d).
nl: Onbekend formaat gebruikt door APM-apparaat %s (%d).

en: Unknown key name %s in %s
nl: Onbekende toets %s in %s

en: Unknown keyword '%s'
nl: Onbekend sleutelwoord '%s'

en: Unknown keyword for a non-container: '%s'.
    Expected either 'key' or 'runonce' here.
nl: Onbekend sleutelwoord voor een niet-container: '%s'.
    Verwacht hier ofwel 'key' of 'runonce'.

en: Unknown option '%s'
nl: Onbekende optie: '%s'

en: Unknown value '%s' for option '%s'.
nl: Onbekende waarde '%s' voor optie: '%s'.

en: Unknown window option: %s
nl: Onbekende window optie: %s

en: Unmanage all applications and restart
    as a terminal. Proceed?
nl: Hef beheer van alle toepassing op en herstart
    als een terminal. Doorgaan?

en: Unrecognized argument: %s
nl: Onbekend argument: %s

en: Unrecognized option '%s'.
nl: Onbekende optie: '%s'.

en: Unrecognized option: %s
nl: Onbekende optie: %s

en: Unsafe characters in URL
nl: Onveilige tekens in URL

en: Unsupported file format: %s
nl: Niet ondersteund bestandsformaat: %s

en: Unsupported interface: %s.
nl: Niet ondersteunde audiointerface: %s.

en: Unsupported protocol.
nl: Niet-ondersteund protocol.

en: Usage: %s [OPTIONS]
    Options:
    %s
      -C, --copying       Prints license information and exits.
      -V, --version       Prints version information and exits.
      -h, --help          Prints this usage screen and exits.
nl: Gebruik: %s [OPTIES]
    Opties:
    %s
      -C, --copying       Print licentie-informatie en sluit af.
      -V, --version       Print versie-informatie en sluit af.
      -h, --help          Print dit gebruiksscherm en sluit af.

en: Usage: %s [OPTIONS]
    Starts the IceWM window manager.
    
    Options:
      -d, --display=NAME  NAME of the X server to use.
    %s  --sync              Synchronize X11 commands.
    %s
      -V, --version       Prints version information and exits.
      -h, --help          Prints this usage screen and exits.
    %s
      --replace           Replace an existing window manager.
      -r, --restart       Tell the running icewm to restart itself.
    
      --configured        Print the compile time configuration.
      --directories       Print the configuration directories.
      -l, --list-themes   Print a list of all available themes.
    
    Environment variables:
      ICEWM_PRIVCFG=PATH  Directory for user configuration files,
                          "$XDG_CONFIG_HOME/icewm" if exists or
                          "$HOME/.icewm" by default.
      DISPLAY=NAME        Name of the X server to use.
      MAIL=URL            Location of your mailbox.
    
    To report bugs, support requests, comments please visit:
    %s
nl: Gebruik: %s [OPTIES]
    Start de IceWM Window Manager.
    
    Opties:
      --display=NAME  NAAM van de te gebruiken X-server.
    %s  --sync              Synchroniseer X11-opdrachten.
    %s
      -V, --version       Toon versie-informatie en sluit af.
      -h, --help          Toon dit gebruiksscherm en sluit af.
    %s
      --replace           Toon een bestaande window manager.
      -r, --restart       Herstart icewm.
    
      --configured        Toon de configuratie tijdens compileren.
      --directories       Toon de configuratiemappen.
      -l, --list-themes   Toon een lijst met alle beschikbare thema's.
    
    Omgevingsvariabelen:
      ICEWM_PRIVCFG=PATH  Map voor configuratiebestanden voor gebruikers,
                          '$XDG_CONFIG_HOME/icewm' als deze bestaat of
                          standaard '$HOME/.icewm'.
      DISPLAY=NAME        Naam van de te gebruiker X server.
      MAIL=URL            Locatie van uw postbus.
    
    Voor foutmeldingen, ondersteuningsverzoeken of commentaar, bezoekt u:
    %s

en: Usage: %s [OPTIONS] [ FILENAME | URL ]
    
    IceHelp is a very simple HTML browser for the IceWM window manager.
    It can display a HTML document from file, or browse a website.
    It remembers visited pages in a history, which is navigable
    by key bindings and a context menu (right mouse click).
    It neither supports rendering of images nor JavaScript.
    If no file or URL is given it will display the IceWM Manual
    from %s.
    
    Options:
      -d, --display=NAME  NAME of the X server to use.
      --sync              Synchronize X11 commands.
    
      -B                  Display the IceWM icewmbg manpage.
      -b, --bugs          Display the IceWM bug reports (primitively).
      -f, --faq           Display the IceWM FAQ and Howto.
      -g                  Display the IceWM Github website.
      -i, --icewm         Display the IceWM icewm manpage.
      -m, --manual        Display the IceWM Manual (default).
      -s                  Display the IceWM icesound manpage.
      -t, --theme         Display the IceWM themes Howto.
      -w, --website       Display the IceWM website.
    
      -V, --version       Prints version information and exits.
      -h, --help          Prints this usage screen and exits.
    
    Environment variables:
      DISPLAY=NAME        Name of the X server to use.
    
    To report bugs, support requests, comments please visit:
    %s
nl: Gebruik: %s [OPTIES] [ BESTANDSNAAM | URL ]
    
    IceHelp is een simpele HTML-browser voor de IceWM Window Manager.
    Deze kan een HTML-document van een bestand weergeven of door een website bladeren.
    De browser onthoudt bezochte pagina's in de geschiedenis. U kunt door deze pagina's
    navigeren met sleutelbindingen en een contextmenu (klik met de rechtermuisknop).
    Het renderen van afbeeldingen of JavaScript wordt niet door deze browser ondersteund.
    Als er geen bestand of URL is opgegeven, dan wordt de IceWM handleiding weergegeven
    vanaf %s.
    
    Opties:
      -d, --display=NAME  NAAM van de X-serverdie wordt.
      --sync              Synchroniseer X11-opdrachten.
    
      -B                  Weergeeft de manual page van IceWM icewmbg.
      -b, --bugs          Weergeeft de IceWM-bugreports (op primitieve wijze).
      -f, --faq           Weergeeft de IceWM FAQ (veelgestelde vragen) en HOWTO.
      -g                  Weergeeft de IceWM Github-website.
      -i, --icewm         Weergeeft de man-pagina van IceWM icewm.
      -m, --manual        Weergeeft de IceWM Manual (standaard).
      -s                  Weergeeft de man-pagina van IceWM icesound.
      -t, --thema         Weergeeft de HOWTO IceWM-thema's.
      -w, --website       Weergeeft de IceWM-website.
    
      -V, --versie       Print versie-informatie sluit af.
      -h, --help          Print het gebruiksscherm en sluit af.
    
    Omgevingsvariabelen:
      DISPLAY=NAME        Naam van de X-server die gebruikt wordt.
    Om bugs te vermelden, verzoeken te ondersteunen of opmerkingen te maken, bezoek:
    %s

en: Usage: %s [OPTION]...
    
    Plays audio files on GUI events raised by IceWM.
    The currently configured sound interfaces are: %s.
    Icesound will choose the first of these which is usable.
    
    Options:
    
     -d, --display=DISPLAY   X11 display used by IceWM (default: $DISPLAY).
    
     -s, --sample-dir=DIR    Specifies a directory with sound files.
                             Default is $HOME/.config/icewm/sounds.
    
     -i, --interface=LIST    Specifies audio output interfaces. One or more of:
                             %s separated by commas.
    
     -D, --device=DEVICE     Backwards compatibility only: the default device. 
                             Please prefer one of the -A/-O/-S options.
    
     -O, --oss=DEVICE        Specifies the OSS device (default: "%s").
    
     -A, --alsa=DEVICE       Specifies the ALSA device (default: "%s").
    
     -z, --snooze=millisecs  Specifies the snooze interval between sound events
                             in milliseconds. Default is 500 milliseconds.
    
     -p, --play=sound        Plays the given sound (name or number) and exits.
    
     -l, --list-files        Lists the available sound file paths and exits.
    
         --list-sounds       Lists the supported sound filenames and exits.
    
         --list-interfaces   Lists the supported audio interfaces and exits.
    
     -v, --verbose           Be verbose and print out each sound event.
    
     -V, --version           Prints version information and exits.
    
     -h, --help              Prints this help screen and exits.
    
    Return values:
    
      0    Success.
      1    General error.
      2    Command line error.
      3    Subsystems error (ie cannot connect to server).
nl: Gebruik: %s [OPTIE]...
    
    Speelt bij IceWM voorkomende GUI-acties passende geluidsbestanden af.
    De huidige geluidsinterfaces zijn: %s.
    Icesound zal de eerste van deze kiezen die nuttig is.
    
    Opties:
    
    -d, --display=DISPLAY   X11-display gebruikt door IceWM (standaard: $DISPLAY).
    
    -s, --sample-dir=DIR    Specificeert de map die de geluidsbestanden bevat 
                             Standaard is $HOME/.config/icewm/sounds.
    
     -i, --interface=LIST    Specificeert interfaces van audio-uitvoer. Een of meer:
                             %s door komma's gescheiden.
    
     -D, --device=DEVICE   Alleen achterwaartse compatibiliteit: het standaardapparaat. 
                             Kies een van de -A/-O/-S-opties.
    
     -O, --oss=DEVICE        Specifieert het OSS-apparaat (standaard: "%s").
    
     -A, --alsa=DEVICE       Specifieert het ALSA-apparaat (standaard: "%s").
    
     -z, --snooze=millisecs  Specifieert het snooze-interval tussen geluidsgebeurtenissen
                             in milliseconden. Standaard is 500 milliseconden.
    
     -p, --play=sound        Speelt het specifieke geluid af (naam of nummer) en sluit af.
    
     -l, --list-files        Geeft een overzicht van de geluidsbestandspaden en sluit af.
    
         --list-sounds       Geeft een overzicht van de ondersteunde geluidsbestandsnamen en sluit af.
    
         --list-interfaces   Geeft een overzicht van de ondersteunde audio-interfaces en sluit af.
    
     -v, --verbose           Wees praatgraag en print elke geluidsgebeurtenis.
    
     -V, --version           Print de versie-informatie en sluit af.
    
     -h, --help              Print dit hulpscherm en sluit af.
    
    Retourwaarden:
    
      0     Succes.
      1     Algemene fout.
      2     Commandoregelfout.
      3     Fout in een subsysteem (dwz. geen verbinding met de server).

en: Usage: icewmbg [OPTIONS]
    Where multiple values can be given they are separated by commas.
    When image is a directory then all images from that directory are used.
    
    Options:
      -p, --replace        Replace an existing icewmbg.
      -q, --quit           Tell the running icewmbg to quit.
      -r, --restart        Tell the running icewmbg to restart itself.
      -u, --shuffle        Shuffle/reshuffle the list of background images.
    
      -c, --config=FILE    Load preferences from FILE.
      -t, --theme=NAME     Load the theme with name NAME.
    
      -i, --image=FILE(S)  Load background image(s) from FILE(S).
      -k, --color=NAME(S)  Use background color(s) from NAME(S).
    
      -s, --semis=FILE(S)  Load transparency image(s) from FILE(S).
      -x, --trans=NAME(S)  Use transparency color(s) from NAME(S).
    
      -e, --center=0/1     Disable/Enable centering background.
      -a, --scaled=0/1     Disable/Enable scaling background.
      -m, --multi=0/1      Disable/Enable multihead background.
      -y, --cycle=SECONDS  Cycle backgrounds every SECONDS.
    
      --display=NAME       Use NAME to connect to the X server.
      --sync               Synchronize communication with X11 server.
    
      -h, --help           Print this usage screen and exit.
      -V, --version        Prints version information and exits.
    
    Loads desktop background according to preferences file:
     DesktopBackgroundCenter  - Display desktop background centered
     DesktopBackgroundScaled  - Display desktop background scaled
     DesktopBackgroundColor   - Desktop background color(s)
     DesktopBackgroundImage   - Desktop background image(s)
     ShuffleBackgroundImages  - Shuffle the list of background images
     SupportSemitransparency  - Support for semitransparent terminals
     DesktopTransparencyColor - Semitransparency background color(s)
     DesktopTransparencyImage - Semitransparency background image(s)
     DesktopBackgroundMultihead - One background over all monitors
     CycleBackgroundsPeriod   - Seconds between cycling over backgrounds
    
     center:0 scaled:0 = tiled
     center:1 scaled:0 = centered
     center:1 scaled:1 = fill one dimension and keep aspect ratio
     center:0 scaled:1 = fill both dimensions and keep aspect ratio
nl: Gebruik: icewmbg [OPTIES]
    Waar meerdere waarden kunnen worden opgegeven, worden deze gescheiden door komma's.
    Wanneer een afbeelding een map is, dan worden all afbeeldingen van die map gebruikt.
    
    Options:
      -p, --replace        Vervang een bestaande icewmbg.
      -q, --quit           Stop icewmbg.
      -r, --restart        Herstart icewmbg.
      -u, --shuffle       De lijst met achtergrondafbeeldingen schudden.
    
      -c, --config=FILE    Laadt voorkeuren uit BESTAND.
      -t, --theme=NAME     Laad het thema met naam NAAM.
    
      -i, --image=FILE(S)  Laad achtergrondafbeelding(en) uit BESTAND(EN).
      -k, --color=NAME(S)  Gebruik achtergrondkleur(en) uit NA(A)M(EN).
    
      -s, --semis=FILE(S)  Laad transparante afbeelding(en) uit BESTAND(EN).
      -x, --trans=NAME(S)  Gebruik transparante kleuren uit NA(A)M(EN).
    
      -e, --center=0/1     Gecentreerde achtergrond in-/uitschakelen.
      -a, --scaled=0/1     Geschaalde achtergrond in-/uitschakelen.
      -m, --multi=0/1      Multi-head achtergrond in-/uitschakelen.
      -y, --cycle=SECONDEN  Laat achtergronden elke SECONDEN rondlopen.
    
      --display=NAME       NAAM gebruiken om te verbinden met de X-server.
      --sync               Communicatie synchroniseren met X11-server.
    
      -h, --help          dit scherm over gebruik tonen en beëindigen.
      -V, --version       versie-informatie tonen en beëindigen.
    
    Laad achtergrond van bureaublad volgens voorkeursbestand: 
     DesktopBackgroundCenter  -  Toon achtergrond gecentreerd
     DesktopBackgroundScaled  - Toon achtergrond geschaald
     DesktopBackgroundColor   - Achtergrondkleur(en) voor bureaublad
     DesktopBackgroundImage   - Achtergrondafbeelding(en) voor bureaublad
     ShuffleBackgroundImages  - De lijst met achtergrondafbeeldingen schudden
     SupportSemitransparency  - Ondersteun semi-transparante achtergrond
     DesktopTransparencyColor - Semi-transparante achtergrondkleur(en) voor bureaublad
     DesktopTransparencyImage - Semi-transparante achtergrondafbeelding(en) voor bureaublad
     DesktopBackgroundMultihead - Eén achtergrond voor alle monitors
     CycleBackgroundsPeriod   - Seconden tussen rondlopen over achtergronden
    
     center:0 scaled:0 = naast elkaar
     center:1 scaled:0 = gecentreerd
     center:1 scaled:1 = één dimensie vullen en beeldverhouding behouden
     center:0 scaled:1 = beide dimensies vullen en beeldverhouding behouden

en: Usage: icewmhint class.instance option arg
nl: Gebruik: icewmhint klasse.instantie optie argument

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Using %s audio.
nl: %s audio gebruiken.

en: Using MailBox "%s"
nl: Gebruikt postvak: »%s«

en: Utility
nl: Hulpmiddel

en: VectorGraphics
nl: Grafische elementen met vectoren

en: VideoConference
nl: Videoconferentie

en: WARNING! All unsaved changes will be lost when
    this client is killed. Do you wish to proceed?
nl: PAS OP! Alle niet opgeslagen veranderingen gaan verloren
    als u dit programma stopt! Wilt u doorgaan?

en: Waiting to replace the old window manager
nl: Wachten op de vervanging van de oude window manager

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: WebBrowser
nl: Webbrowser

en: WebDevelopment
nl: Webontwikkeling

en: Window List Menu
nl: Llijstmenu van venster

en: Window list
nl: Window lijst

en: WordProcessor
nl: Wordprocessor

en: Workspace out of range: %ld
nl: Werkruimte buiten bereik: %ld

en: Workspace:
nl: Werkruimte:

en: Wrap Lines
nl: Lange regels afbreken

en: Write to socket failed: %s
nl: Naar socket schrijven is mislukt: %s

en: _About
nl: _Over

en: _Above Dock
nl: _Over de Dock

en: _Arrange
nl: _Optimaliseren

en: _Below
nl: _Onder

en: _Cancel
nl: Af_breken

en: _Cancel logout
nl: _Afmelden afbreken

en: _Check
nl: _Controleren

en: _Click to focus
nl: _Klik voor focus

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Combine
nl: _Combineren

en: _Copy
nl: _Kopieren

en: _Disable
nl: _Uitschakelen

en: _Explicit focus
nl: _Expliciete focus

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: _Hibernate
nl: _Slapen

en: _Hide
nl: Verb_ergen

en: _Hide All
nl: Alles _verstoppen

en: _Kill Client
nl: Programma stoppen

en: _Logout
nl: _Afmelden

en: _Logout...
nl: _Afmelden...

en: _Lower
nl: Da_len

en: _Manual
nl: _Handmatig

en: _Minimize All
nl: Alles _minimaliseren

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: _Normal
nl: _Normaal

en: _OnTop
nl: _BovenIn

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Quiet sloppy focus
nl: _Stille slordige muisfocus

en: _Raise
nl: Om_hoog

en: _Refresh
nl: _Verversen

en: _Restart icewm
nl: IceWM _herstarten

en: _Restore
nl: _Herstellen

en: _Run...
nl: Uit_voeren...

en: _Separate
nl: Ge_scheiden

en: _Show
nl: _Tonen

en: _Size
nl: _Grootte veranderen

en: _Sleep mode
nl: _Slaapmodus

en: _Sloppy mouse focus
nl: _Slordige muisfocus

en: _Suspend
nl: _Onderbreken

en: _Terminate Process
nl: Programma stoppen

en: _Themes
nl: _Thema's

en: _Undo
nl: _Ongedaan

en: _Window list
nl: _Window lijst

en: ao_open_live failed with %d
nl: ao_open_live mislukt met %d

en: ao_play failed
nl: ao_play mislukt

en: disconnected
nl: verbinding verbroken

en: done.
nl: gereed.

en: down
nl: niet actief

en: icewm - About
nl: IceWM - Over

en: iconv doesn't supply (sufficient) %s to %s converters.
nl: iconv heeft (onvoldoende) %s naar %s-vertalers.

en: layout:
nl: indeling:

en: options:
nl: opties:

en: power:	%s
nl: voeding:	%s

en: restart %s.
nl: herstart %s.

en: rules:
nl: regels:

en: workspace #%d: `%s'
nl: Werkruimte #%d: »%s«
