IceWM 1.0.6 - en to uk translation catalogue (487 entries)

en: 
      --debug             Print generic debug messages.
      --debug-z           Print debug messages regarding window stacking.
uk: 
      --debug             Друкує загальні зневаджувальні повідомлення.
      --debug-z           Друкує зневаджувальні повідомлення, які стосуються стеку вікон.

en: 
      -a, --alpha         Use a 32-bit visual for translucency.
      -c, --config=FILE   Load preferences from FILE.
      -t, --theme=FILE    Load theme from FILE.
      -s, --splash=IMAGE  Briefly show IMAGE on startup.
      -p, --postpreferences  Print preferences after all processing.
      --rewrite-preferences  Update an existing preferences file.
      --trace=conf,icon   Trace paths used to load configuration.
uk: 
      -a, --alpha         Використовувати 32-бітову візуальну прозорість.
      -c, --config=FILE   Завантаження налаштувань із файлу FILE.
      -t, --theme=FILE    Завантаження теми із файлу FILE.
      -s, --splash=IMAGE  Швидко показувати IMAGE під час запуску.
      --postpreferences   Друк налаштувань після завершення обробки.
      --rewrite-preferences  Оновити існуючий файл налаштувань.
      --trace=conf,icon   Відстеження шляхів, що використовуються для завантаження конфігурації.

en: 
    ACPI Temp:
uk: 
    ACPI Температура:

en: 
    CPU Freq: %.3fGHz
uk: 
    Частота ЦП: %.3fГГц

en: 
    Debugging options:
      -v, --valgrind      Let "/usr/bin/valgrind" run icewm.
                          Thoroughly examines the execution of icewm.
      -g, --catchsegv     Let "/usr/bin/catchsegv" run icewm.
                          Gives a backtrace if icewm segfaults.
uk: 
    Параметри зневадження:
      -v, --valgrind      Дозволяє "/usr/bin/valgrind" запускати icewm.
                          Ретельно вивчає виконання процесу icewm.
      -g, --catchsegv     Дозволяє "/usr/bin/catchsegv" запускати icewm.
                          Виконує зворотне відстеження, якщо у icewm з'явиться несправність segfaults.

en: 
    Ram (free): %5.3f (%.3f) G
uk: 
    ОЗП (вільно): %5.3f (%.3f) Гб

en: 
    Ram (user): %5.3f (%.3f) G
uk: 
    ОЗП (користувач): %5.3f (%.3f) Гб

en: 
    Swap (free): %.3f (%.3f) G
uk: 
    Підкачка (вільно): %.3f (%.3f) Гб

en:   --client-id=ID      Client id to use when contacting session manager.
uk:   --client-id=ID      Ідентифікатор клієнта для зв'язку із менеджером сеансів.

en:   -c, --config=FILE   Let IceWM load preferences from FILE.
      -t, --theme=FILE    Let IceWM load the theme from FILE.
    
      -d, --display=NAME  Use NAME to connect to the X server.
      -a, --alpha         Use a 32-bit visual for translucency.
      --sync              Synchronize communication with X11 server.
    
      -i, --icewm=FILE    Use FILE as the IceWM window manager.
      -o, --output=FILE   Redirect all output to FILE.
    
      -b, --nobg          Do not start icewmbg.
      -n, --notray        Do not start icewmtray.
      -s, --sound         Also start icesound.
uk:   -c, --config=ФАЙЛ   Уможливлює IceWM завантажувати параметри із ФАЙЛ.
      -t, --theme=ФАЙЛ    Уможливлює IceWM завантажувати тему із ФАЙЛ.
    
      -d, --display=ІМ'Я  Задіяти ІМ'Я для з'єднання із сервером X.
      -a, --alpha         Задіяти 32-бітову візуальну прозорість.
      --sync              Синхронізувати зв'язок із сервером X11.
    
      -i, --icewm=ФАЙЛ    Використати ФАЙЛ в якості менеджера вікон IceWM.
      -o, --output=ФАЙЛ   Перенаправити весь системний вивід у ФАЙЛ.
    
      -b, --nobg          Не запускати icewmbg.
      -n, --notray        Не запускати icewmtray.
      -s, --sound         Також запустити icesound.

en:   -d, --display=NAME  NAME of the X server to use.
      --sync              Synchronize X11 commands.
uk:   -d, --display=НАЗВА      НАЗВА сервера X для використання.
      --sync              Синхронізація команд X11.

en:   -n, --notify        Notify parent process by sending signal USR1.
      --display=NAME      Use NAME to connect to the X server.
      --sync              Synchronize communication with X11 server.
    
      -c, --config=FILE   Load preferences from FILE.
      -t, --theme=FILE    Load the theme from FILE.
uk:   --notify            Повідомити батьківський процес, надіславши сигнал USR1.
      --display=НАЗВА      Використовуйте НАЗВА для з'єднання із сервером X.
      --sync              Синхронізація взаємодії із сервером X11.
    
      -c, --config=ФАЙЛ   Завантажити параметри із ФАЙЛу.
      -t, --theme=ФАЙЛ    Завантажити тему із ФАЙЛу.

en:  - Charging
uk:  - Заряд

en:  - Full
uk:  - Повний

en:  - Power
uk:  - Живлення

en:  IceWM crashed for the second time in 10 seconds. 
     Do you wish to:
    
    	1: Restart IceWM?
    	2: Abort this session?
    	3: Run a terminal?
uk:  IceWM аварійно зупинився вдруге за 10 секунд. 
     Що ви бажаєте:
    
    	1: Перезапустити IceWM?
    	2: Перервати поточний сеанс?
    	3: Запустити термінал?

en: $USER or $LOGNAME not set?
uk: Змінні $USER та $LOGNAME не визначені?

en: %ld mail message, %ld unread.
uk: %ld поштове повідомлення, %ld непрочитаних.

en: %ld mail message.
uk: %ld поштове повідомлення.

en: %ld mail messages, %ld unread.
uk: %ld поштових повідомлень, %ld непрочитаних.

en: %ld mail messages.
uk: %ld поштових повідомлень.

en: %lu. Workspace %-.32s
uk: %lu. Робочий простір %-.32s

en: %s configuration directories:
uk: %s теки конфігурацій:

en: %s configured options:%s
uk: %s налаштовані параметри:%s

en: %s exited with status %d.
uk: %s завершилася з кодом %d.

en: %s was killed by signal %d.
uk: %s був знищений через сигнал %d.

en: %s: Invalid number of channels
uk: %s: неправильне число каналів

en: %s: select failed
uk: %s: не вдалося вибрати

en: '%s' produces no output
uk: '%s' не створює виводу

en: '%s' timed out!
uk: У '%s' вийшов час!

en: 2DGraphics
uk: 2D Графіка

en: 3DGraphics
uk: 3D Графіка

en: <none>
uk: <немає>

en: A window manager is already running, use --replace to replace it
uk: Віконний менеджер вже запущений, щоб замінити його, використовуйте --replace

en: Accessibility
uk: Доступність

en: Accessories
uk: Аксесуари

en: Action `%s' requires at least %d arguments.
uk: Дія `%s' вимагає як мінімум %d аргументу(ів).

en: ActionGame
uk: Екшн-Гра

en: Adult
uk: Для дорослих

en: AdventureGame
uk: Пригодницька гра

en: All Workspaces
uk: Усі робочі простори

en: AlphaBlending
uk: Альфа-змішування

en: Alt+Left
uk: Alt+Вліво

en: Alt+Right
uk: Alt+Вправо

en: Amusement
uk: Розваги

en: Another window manager already running, exiting...
uk: Інший менеджер вікон вже запущений, вихід...

en: ArcadeGame
uk: Аркадна гра

en: Archiving
uk: Архівування

en: Arrange _Icons
uk: Впорядкувати _піктограми

en: Art
uk: Мистецтво

en: ArtificialIntelligence
uk: Штучний інтелект

en: Astronomy
uk: Астрономія

en: Audio
uk: Аудіо

en: AudioVideo
uk: Аудіо та відео

en: AudioVideoEditing
uk: Аудіо та відео редагування

en: BUG? Imlib was able to read "%s"
uk: ВАДА? Imlib прочитав "%s"

en: BUG? Malformed XPM header but Imlib was able to parse "%s"
uk: ВАДА? Поганий заголовок XPM, але Imlib проаналізував "%s"

en: BUG? Unexpected character but Imlib was able to parse "%s"
uk: ВАДА? Неочікуваний символ, але Imlib проаналізував "%s"

en: BUG? Unexpected end of XPM file but Imlib was able to parse "%s"
uk: ВАДА? Неочікуваний кінець файлу XPM, але Imlib проаналізував "%s"

en: Back
uk: Назад

en: Bad argument %d to command '%s'
uk: Хибний аргумент %d для команди '%s'

en: Bad argument: %s for %s [%d,%d]
uk: Невірний аргумент: %s for %s [%d,%d]

en: Biology
uk: Біологія

en: BlocksGame
uk: Гра з блоками

en: BoardGame
uk: Настільна гра

en: Bottom Half
uk: Нижня половина

en: Bottom Left
uk: Ліворуч знизу

en: Bottom Right
uk: Праворуч знизу

en: Buffers:
uk: Буфери:

en: Building
uk: Збирання

en: C
uk: З

en: CLOCK
uk: ГОДИННИК

en: CPU
uk: ЦП

en: CPU %s Load: %3.2f %3.2f %3.2f, %u
uk: Завантаження ЦП%s: %3.2f %3.2f %3.2f, %u

en: CPU%d
uk: ЦП%d

en: Ca_scade
uk: Ка_скадом

en: Cached:
uk: Кешовано:

en: Calculator
uk: Калькулятор

en: Calendar
uk: Календар

en: Can't ioctl the APM device %s
uk: Не вдалося виконати ioctl для пристрою APM %s

en: Can't open display: %s. X must be running and $DISPLAY set.
uk: Не вдалося відкрити дисплей: %s. X-сервер повинен бути запущений і змінна $DISPLAY встановлена.

en: Can't open the APM device %s
uk: Не вдалося відкрити пристрій APM %s

en: Cannot get geometry of window 0x%lx
uk: Не вдається отримати геометрію вікна 0x%lx

en: Cannot start, because another icewmbg is still running.
uk: Помилка запуску, інший процес icewmbg вже запущений.

en: CardGame
uk: Карткова гра

en: Center
uk: По центру

en: Chart
uk: Діаграма

en: Chat
uk: Гутірка

en: Chemistry
uk: Хімія

en: Client %s with PID %ld fails to respond.
    Do you wish to terminate this client?
uk: Клієнт %s з PID %ld не відповідає.
    Ви бажаєте припинити роботу клієнта?

en: Clock
uk: Годинник

en: Close
uk: Закрити

en: CodeSet:
uk: Кодування:

en: Compression
uk: Стискання

en: ComputerScience
uk: Інформатика

en: Confirm Logout
uk: Підтвердження виходу

en: Confirm Restart as Terminal
uk: Підтвердження перезапуску як термінал

en: Construction
uk: Конструювання

en: ContactManagement
uk: Управління контактами

en: Contents
uk: Зміст

en: Core
uk: Ядро

en: Could not connect to %s: %s
uk: Не вдалося з'єднатися з %s: %s

en: Could not get GUI event property
uk: Не вдалося отримати властивості подій GUI

en: Could not load font "%s".
uk: Не можу завантажити шрифт "%s".

en: Could not load fontset "%s".
uk: Не можу завантажити набір шрифтів "%s".

en: Could not load image "%s"
uk: Не можу завантажити малюнок "%s"

en: Could not locate curl or wget in PATH
uk: Не вдалося знайти curl або wget у PATH

en: Could not open OSS device %s
uk: Не вдалося відкрити пристрій OSS %s

en: Could not parse color "%s"
uk: Не вдалося розібрати колір "%s"

en: Could not post OSS
uk: Не вдалося опублікувати OSS

en: Could not reset OSS DSP
uk: Не вдалося відновити DSP OSS

en: Could not restart: %s
    Does $PATH lead to %s?
uk: Не можу перезапустити: %s
    Перевірте, чи $PATH веде до %s?

en: Could not set OSS channels
uk: Не вдалося задати канали OSS

en: Could not set OSS format
uk: Не вдалося задати формат OSS

en: Could not set OSS stereo
uk: Не вдалося налаштувати стерео OSS

en: Could not sync OSS
uk: Не вдалося синхронізувати OSS

en: Cu_t
uk: Вирізати

en: Custo_m
uk: _Власні

en: DNS name lookup failed for %s
uk: Не вдалося знайти ім'я DNS для %s

en: D_esktop
uk: Стільниця

en: DataVisualization
uk: Візуалізація даних

en: Database
uk: База даних

en: Date
uk: Дата

en: Debugger
uk: Зневадження

en: Default
uk: Типово

en: Del
uk: Видалити

en: DesktopSettings
uk: Налаштування робочого столу

en: Development
uk: Розробка

en: Dialup
uk: Набирання номеру

en: Dictionary
uk: Словник

en: DiscBurning
uk: Записування дисків

en: Documentation
uk: Документація

en: DoubleBuffer
uk: Подвійний буфер

en: EWMH window state
uk: Стан вікна EWMH

en: Economy
uk: Економіка

en: Editors
uk: Редактори

en: Education
uk: Освіта

en: Electricity
uk: Електрика

en: Electronics
uk: Електроніка

en: Email
uk: Е-пошта

en: Emulator
uk: Емулятор

en: Engineering
uk: Інженерія

en: Enter a new value for %s:
uk: Введіть нове значення для %s:

en: Error at %s '%s'
uk: Помилка у ключі %s '%s'

en: Error at includeprog '%s'
uk: Помилка у includeprog '%s'

en: Error at keyword '%s' for %s
uk: Помилка у ключовому слові '%s' для %s

en: Error at menuprog '%s'
uk: Помилка у меню програми '%s'

en: Error at menuprogreload: '%s'
uk: Помилка у menuprogreload: '%s'

en: Error checking mailbox.
uk: Помилка перевірки поштової скриньки.

en: Expand Tabs
uk: Розкрити вкладки

en: FAQ
uk: Поширені питання

en: Failed to become the owner of the %s selection
uk: Не вдалося стати власником вибраного об'єкта %s

en: Failed to connect to audio interfaces %s.
uk: Помилка з'єднання з пристроєм виведення звуку %s.

en: Failed to create a temporary file
uk: Помилка створення тимчасового файлу

en: Failed to decompress %s
uk: Не вдалося розпакувати %s

en: Failed to determinate the current locale's codeset. Assuming ISO-8859-1.
uk: Не вдалося визначити кодування поточної локалі. Припускаємо ISO-8859-1.

en: Failed to execute %s
uk: Не вдалося виконати %s

en: Failed to execute system(%s) (%d)
uk: Не вдалося запустити систему(%s) (%d)

en: Failed to find %s command
uk: Не вдалося знайти команду %s

en: Failed to load image '%s'.
uk: Помилка завантаження зображення %s.

en: Failed to load theme %s
uk: Помилка завантаження теми %s

en: Failed to open file for reading.
uk: Не вдалося відкрити файл для читання.

en: Failed to parse URL "%s".
uk: Не вдалося розібрати URL "%s".

en: Favorite Applications
uk: Улюблені застосунки

en: Feed
uk: Передавання

en: FileManager
uk: Файловий Менеджер

en: FileTools
uk: Файлові знаряддя

en: FileTransfer
uk: Передавання файлів

en: Filesystem
uk: Файлова система

en: Finance
uk: Фінанси

en: Find next
uk: Знайти далі

en: Find...
uk: Пошук...

en: FlowChart
uk: Блок-схема

en: For help please consult the man page icesh(1).
uk: Для довідки зверніться до сторінки посібника icesh(1).

en: For keyboard switching, please install setxkbmap.
uk: Для перемикання клавіатури потрібно встановити setxkbmap.

en: Forward
uk: Вперед

en: Free:
uk: Вільно:

en: GB
uk: ГБ

en: GNOME window layer
uk: Віконний пласт GNOME

en: GUIDesigner
uk: Проектування GUI

en: Game
uk: Гра

en: Geography
uk: Географія

en: Geology
uk: Геологія

en: Geoscience
uk: Геонауки

en: Graphics
uk: Графіка

en: Gravity symbols
uk: Gravity-маркери

en: HamRadio
uk: Аматорський радіозв'язок

en: HardwareSettings
uk: Параметри обладнання

en: Hex View
uk: Hex перегляд

en: Hide
uk: Прибрати

en: Hide Taskbar
uk: Приховати Панель завдань

en: History
uk: Історія

en: Humanities
uk: Гуманітарні науки

en: IDE
uk: Середовище розробки

en: IRCClient
uk: IRC-клієнт

en: IceWM crash response
uk: Відгук на збій IceWM

en: IceWM tray option
uk: Параметр панелі IceWM

en: Icon View
uk: Перегляд піктограм

en: Ignoring option '%s'
uk: Відхилений параметр '%s'

en: Image not readable: %s
uk: Зображення не читається: %s

en: ImageProcessing
uk: Обробка зображень

en: Incomplete hex escape in URL at position %d.
uk: Неповний hex-перехід у URL-адресі на позиції %d.

en: Index
uk: Покажчик

en: InstantMessaging
uk: Миттєві повідомлення

en: Interface %s:
      Current rate (in/out):	%li %s/%li %s
      Current average (in/out):	%lli %s/%lli %s
      Transferred (in/out):	%lli %s/%lli %s
      Online time:	%ld:%02ld:%02ld%s%s
uk: Інтерфейс %s:
      Поточна швидкість (ввід/вивід):	%li %s/%li %s
      Середня швидкість (ввід/вивід):	%lli %s/%lli %s
      Передано даних (ввід/вивід):	%lli %s/%lli %s
      Час в мережі:	%ld:%02ld:%02ld%s%s

en: Invalid PID: `%s'
uk: Недійсний PID: `%s'

en: Invalid Xinerama: `%s'.
uk: Неспроможність Xinerama: `%s'.

en: Invalid argument: `%s'
uk: Невірний аргумент: `%s'

en: Invalid expression: `%s'
uk: Невірний вираз: `%s'

en: Invalid hex escape in URL at position %d.
uk: Невідповідний hex-перехід у URL-адресі на позиції %d.

en: Invalid layer: `%s'.
uk: Недійсний пласт: `%s'.

en: Invalid mailbox path: "%s"
uk: Невірний до шлях до поштової скриньки: "%s"

en: Invalid mailbox port: "%s"
uk: Невірний порт поштової скриньки: "%s"

en: Invalid mailbox protocol: "%s"
uk: Невірний протокол для поштової скриньки: "%s"

en: Invalid multibyte string "%s": %s
uk: Невірний багатобайтовий рядок "%s": %s

en: Invalid path: %s
uk: Невірний шлях: %s

en: Invalid state: `%s'.
uk: Недійсний стан: `%s'.

en: Invalid window identifier: `%s'
uk: Невірний ідентифікатор вікна: `%s'

en: Invalid workspace name: `%s'
uk: Невірне ім'я робочого простору: `%s'

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: KidsGame
uk: Дитяча гра

en: Kill Client:
uk: Знищити клієнта:

en: Kill _Process
uk: Знищити _процес

en: La_yer
uk: П_ласт

en: Language:
uk: Мова:

en: Languages
uk: Мови

en: Left Half
uk: Ліва половина

en: Limit _Workarea
uk: _Обмежити робочий простір

en: List View
uk: Перегляд списку

en: Literature
uk: Література

en: Load:
uk: Завантаження ЦП:

en: Loading of pixmap "%s" failed
uk: Помилка завантаження мапи пікселів "%s"

en: Loading of pixmap "%s" failed: %s
uk: Помилка завантаження мапи пікселів "%s": %s

en: Loc_k Workstation
uk: За_мкнути станцію

en: Locale not supported by C library or Xlib. Falling back to 'C' locale'.
uk: Локаль не підтримується бібліотекою C або Xlib. Переходимо на локаль 'C'.

en: Lock _Workstation
uk: Заблокувати _станцію

en: LogicGame
uk: Логічна гра

en: Logout will close all active applications.
    Proceed?
uk: При виході будуть закриті всі активні застосунки.
    Продовжити?

en: MAIL
uk: ПОШТА

en: MB
uk: МБ

en: MEM
uk: ПАМ'ЯТЬ

en: Ma_ximize
uk: Розгорнути

en: Manual
uk: Посібник

en: Maps
uk: Мапи

en: Math
uk: Математика

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: MaximizeHori_z
uk: Розгорнути по _горизонталі

en: Maximize_Vert
uk: Розгорнути по _вертикалі

en: MedicalSoftware
uk: Медичне ПЗ

en: Memory Total:
uk: Всього пам'яті:

en: Mi_nimize
uk: Згорнути

en: Midi
uk: MIDI

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Missing codesets for fontset "%s":
uk: Відсутні кодові сторінки для набору шрифтів "%s":

en: Missing command argument
uk: Відсутній аргумент команди

en: Missing filename argument to include statement
uk: Відсутній аргумент filename для команди include

en: Missing program setxkbmap
uk: Застосунок setxkbmap відсутній

en: Mixer
uk: Мікшер

en: Monitor
uk: Моніторинг

en: Motif decorations
uk: Прикраси Motif

en: Motif functions
uk: Функції Motif

en: Move _To
uk: Перенести _на

en: Multimedia
uk: Мультимедіа

en: Music
uk: Музика

en: NET
uk: МЕРЕЖА

en: Named symbols of the domain `%s' (numeric range: %ld-%ld):
uk: Іменовані символи у домені "%s" (числовий діапазон: %ld-%ld):

en: Network
uk: Мережа

en: New
uk: Новий

en: News
uk: Новини

en: Next
uk: Наступний

en: No actions specified.
uk: Не зазначено ніяких дій.

en: No audio for %s
uk: Відсутній звук для %s

en: No windows found.
uk: Вікна не знайдені.

en: NumericalAnalysis
uk: Числовий аналіз

en: OCR
uk: Розпізнавання тексту

en: OSS incomplete write (%d/%d)
uk: Неповний запис OSS (%d/%d)

en: OSS write failed
uk: Збій запису OSS

en: Occupy _All
uk: Видно _на всіх

en: Office
uk: Офіс

en: Open
uk: Відкрити

en: Open in Browser
uk: Відкрити у Web-переглядачі

en: Other
uk: Інші

en: Out of memory (len=%d).
uk: Невистачає пам'яті (len=%d).

en: P
uk: Ж

en: PDA
uk: КПК

en: PackageManager
uk: Менеджер пакетів

en: ParallelComputing
uk: Паралельні обчислення

en: Paste _Selection
uk: Вс_тавити вибране

en: Path does not refer to a file.
uk: Шлях не вказує на файл.

en: Photography
uk: Фотографія

en: Physics
uk: Фізика

en: Player
uk: Програвач

en: Playing sample #%d (%s)
uk: Програвання зразка #%d (%s)

en: Presentation
uk: Презентація

en: Previous
uk: Попередній

en: Printing
uk: Друкування

en: Profiling
uk: Профілювання

en: Programs
uk: Програми

en: ProjectManagement
uk: Управління проектами

en: Publishing
uk: Видавництво

en: R_aise
uk: Підняти

en: Raise/Lower
uk: Підняти/Опустити

en: RasterGraphics
uk: Растрова графіка

en: Re_boot
uk: _Перезавантажити

en: Received GUI event %s
uk: Отримано подію GUI %s

en: Received invalid GUI event %d
uk: Отримано недійсну подію GUI %d

en: Received signal %s: Terminating...
uk: Отримано сигнал %s: перериваємо роботу...

en: Recorder
uk: Запис

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: RemoteAccess
uk: Віддалений доступ

en: Renderer:
uk: Відтворювач:

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restart _Icewm
uk: Перезапустити _IceWM

en: Restart _Xterm
uk: Перезапустити _Xterm

en: Restore
uk: Відновити

en: RevisionControl
uk: Керування версіями

en: Right Half
uk: Права половина

en: Robotics
uk: Робототехніка

en: RolePlaying
uk: Рольові ігри

en: Roll_up
uk: Згорнути в смужку

en: Rolldown
uk: Розгорнути смужку

en: Rollup
uk: Згорнути в смужку

en: S_trict mouse focus
uk: _Точний фокус за мишкою

en: Same Game
uk: Гра SameGame

en: Save Modifications
uk: Зберегти зміни

en: Scanning
uk: Сканування

en: Science
uk: Наука

en: Screensavers
uk: Зберігачі екрану

en: Se_ttings
uk: Пара_метри

en: Security
uk: Безпека

en: Select _All
uk: Вибрати все

en: Sequencer
uk: Cеквенсер

en: Session Manager: Unknown line %s
uk: Менеджер сеансів: невідомий рядок %s

en: Settings
uk: Налаштування

en: Shooter
uk: Стрілялка

en: Show Desktop
uk: Показати стільницю

en: Show Taskbar
uk: Показати Панель завдань

en: Shut_down
uk: Ви_мкнути комп'ютер

en: Simulation
uk: Моделювання

en: Socket error: %d
uk: Помилка сокета: %d

en: Spirituality
uk: Духовність

en: Sports
uk: Спорт

en: SportsGame
uk: Спортивна гра

en: Spreadsheet
uk: Електронна таблиця

en: StrategyGame
uk: Стратегічна гра

en: Support
uk: Підтримка

en: Support for JPEG images was not enabled
uk: Підтримку зображень JPEG не ввімкнено

en: Support for PNG images was not enabled
uk: Підтримку зображень PNG не ввімкнено

en: Support for the %s interface not compiled.
uk: Підтримку інтерфейсу %s не вбудовано.

en: Suspended
uk: Призупинено

en: Syntax error in window options on line %d of %s
uk: Синтаксична помилка у параметрах вікна в рядку %d із %s

en: System
uk: Система

en: TV
uk: ТБ

en: T_ile Horizontally
uk: Викласти по _горизонталі

en: Telephony
uk: Телефонія

en: TelephonyTools
uk: Інструменти телефонії

en: TerminalEmulator
uk: Емулятор терміналу

en: TextEditor
uk: Текстовий редактор

en: TextTools
uk: Текстові інструменти

en: Theme Author:
uk: Автор теми:

en: Theme Description:
uk: Опис теми:

en: Theme Howto
uk: Вказівки з теми

en: Theme:
uk: Тема:

en: Tile
uk: Замостити

en: Tile _Vertically
uk: Викласти по _вертикалі

en: Too quick; ignoring %s.
uk: Занадто швидко; %s буде проігноровано.

en: Top Half
uk: Верхня половина

en: Top Left
uk: Ліворуч вгорі

en: Top Right
uk: Праворуч вгорі

en: Translation
uk: Перекладання

en: Tray _icon
uk: _Піктограма на панелі

en: Tuner
uk: Приймач

en: Unable to create directory %s
uk: Не вдалося створити теку %s

en: Unable to rename %s to %s
uk: Неможливо перейменувати %s на %s

en: Unable to write to %s
uk: Неможливо записати до %s

en: Undo
uk: Відмінити

en: Unexepected menu keyword: '%s'
uk: Непередбачене ключове слово меню: '%s'

en: Unexpected: `%s'.
uk: Не передбачено: `%s'.

en: Unknown action: `%s'
uk: Невідома дія: `%s'

en: Unknown direction in move/resize request: %d
uk: Невідомий напрямок у запиті на пересування/зміну розміру: %d

en: Unknown format used by APM device %s (%d).
uk: Невідомий формат задіяний пристроєм APM %s (%d).

en: Unknown key name %s in %s
uk: Невідомий символ %s у %s

en: Unknown keyword '%s'
uk: Невідоме ключове слово '%s'

en: Unknown keyword for a non-container: '%s'.
    Expected either 'key' or 'runonce' here.
uk: Невідоме ключове слово для не-контейнера: '%s'.
    Тут очікується або 'key', або 'runonce'.

en: Unknown option '%s'
uk: Невідомий параметр '%s'

en: Unknown value '%s' for option '%s'.
uk: Невідоме значення '%s' для параметра '%s'.

en: Unknown window option: %s
uk: Невідомий параметр вікна: %s

en: Unmanage all applications and restart
    as a terminal. Proceed?
uk: Не керувати застосунками та перезапустити
    як термінал. Продовжити?

en: Unrecognized argument: %s
uk: Невідомий аргумент: %s

en: Unrecognized option '%s'.
uk: Невідомий параметр '%s'.

en: Unrecognized option: %s
uk: Невідомий параметр: %s

en: Unsafe characters in URL
uk: Небезпечні знаки в URL-посиланні

en: Unsupported file format: %s
uk: Формат файлу не підтримується: %s

en: Unsupported interface: %s.
uk: Інтерфейс %s не підтримується.

en: Unsupported protocol.
uk: Протокол не підтримується.

en: Usage: %s [OPTIONS]
    Options:
    %s
      -C, --copying       Prints license information and exits.
      -V, --version       Prints version information and exits.
      -h, --help          Prints this usage screen and exits.
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТРИ]
    Параметри:
    %s
      -C, --copying       Друкую інформацію про ліцензію та здійсню вихід.
      -V, --version       Виводить інформацію про версію та здійснює вихід.
      -h, --help          Виводить цей екран використання та здійснює вихід.

en: Usage: %s [OPTIONS]
    Starts the IceWM window manager.
    
    Options:
      -d, --display=NAME  NAME of the X server to use.
    %s  --sync              Synchronize X11 commands.
    %s
      -V, --version       Prints version information and exits.
      -h, --help          Prints this usage screen and exits.
    %s
      --replace           Replace an existing window manager.
      -r, --restart       Tell the running icewm to restart itself.
    
      --configured        Print the compile time configuration.
      --directories       Print the configuration directories.
      -l, --list-themes   Print a list of all available themes.
    
    Environment variables:
      ICEWM_PRIVCFG=PATH  Directory for user configuration files,
                          "$XDG_CONFIG_HOME/icewm" if exists or
                          "$HOME/.icewm" by default.
      DISPLAY=NAME        Name of the X server to use.
      MAIL=URL            Location of your mailbox.
    
    To report bugs, support requests, comments please visit:
    %s
uk: Використання: %s [OPTIONS]
    Запускає менеджер вікон IceWM.
    
    Параметри:
      -d, --display=НАЗВА  НАЗВА X сервера для використання.
    %s  --sync              Синхронізує команди X11.
    %s
      -V, --version       Друкує інформацію про версію та здійснює вихід.
      -h, --help          Друкує екран використання та здійснює вихід.
    %s
      --replace           Замінює наявний віконний менеджер.
      -r, --restart          Повідомляє запущеному icewm, що потрібно перезапустити себе.
    
      --configured        Друкує час запуску налаштувань.
      --directories       Друкує теки налаштувань.
      -l, --list-themes   Друкує список усіх доступних тем.
    
    Змінні оточення:
      ICEWM_PRIVCFG=PATH  Тека для використання приватних файлів конфігурації користувача,
                          "$XDG_CONFIG_HOME/icewm" якщо існує або
                          "$HOME/.icewm/" - типово.
      DISPLAY=NAME        Назва X сервера для використання.
      MAIL=URL            Розташування вашої поштової скриньки.
    
    Щоб прозвітувати про вади, перепитати, прокоментувати, відвідайте:
    %s

en: Usage: %s [OPTIONS] [ FILENAME | URL ]
    
    IceHelp is a very simple HTML browser for the IceWM window manager.
    It can display a HTML document from file, or browse a website.
    It remembers visited pages in a history, which is navigable
    by key bindings and a context menu (right mouse click).
    It neither supports rendering of images nor JavaScript.
    If no file or URL is given it will display the IceWM Manual
    from %s.
    
    Options:
      -d, --display=NAME  NAME of the X server to use.
      --sync              Synchronize X11 commands.
    
      -B                  Display the IceWM icewmbg manpage.
      -b, --bugs          Display the IceWM bug reports (primitively).
      -f, --faq           Display the IceWM FAQ and Howto.
      -g                  Display the IceWM Github website.
      -i, --icewm         Display the IceWM icewm manpage.
      -m, --manual        Display the IceWM Manual (default).
      -s                  Display the IceWM icesound manpage.
      -t, --theme         Display the IceWM themes Howto.
      -w, --website       Display the IceWM website.
    
      -V, --version       Prints version information and exits.
      -h, --help          Prints this usage screen and exits.
    
    Environment variables:
      DISPLAY=NAME        Name of the X server to use.
    
    To report bugs, support requests, comments please visit:
    %s
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР] [ НАЗВА_ФАЙЛУ | URL ]
    
    IceHelp — це спрощений HTML браузер для віконного оточення IceWM.
    Він може показувати HTML файли чи WEB-сайти.
    Відвідані сторінки запам'ятовуються в списку історії, яка доступна
    через гарячі клавіші і через контекстне меню (права кнопка мишки).
    Показ зображень і JavaScript не підтримується.
    Якщо не вказано файл або URL, то буде показано Довідку IceWM
    із %s.
    
    Параметри:
      -d, --display=НАЗВА  НАЗВА сервера X для використання.
      --sync              Синхронізувати команди X11.
    
      -B                  Показати сторінку довідки IceWM icewmbg.
      -b, --bugs          Показати звіти про вади IceWM (спрощено).
      -f, --faq           Показати Поширені питання та Поради IceWM.
      -g                  Показати Web-сайт IceWM Github.
      -i, --icewm         Показати сторінку довідки IceWM icewm.
      -m, --manual        Показати Посібник IceWM (типово).
      -s                  Показати сторінку довідки IceWM icesound.
      -t, --theme         Показати поради з тем IceWM.
      -w, --website       Показати Web-сайт IceWM.
    
      -V, --version       Показати версію та вийти.
      -h, --help          Показати цю довідку та вийти.
    
    Змінні оточення:
      DISPLAY=НАЗВА        Назва сервера X для використання.
    
    Для надсилання звітів про вади, питань до підтримки чи коментарів відвідайте:
    %s

en: Usage: %s [OPTION]...
    
    Plays audio files on GUI events raised by IceWM.
    The currently configured sound interfaces are: %s.
    Icesound will choose the first of these which is usable.
    
    Options:
    
     -d, --display=DISPLAY   X11 display used by IceWM (default: $DISPLAY).
    
     -s, --sample-dir=DIR    Specifies a directory with sound files.
                             Default is $HOME/.config/icewm/sounds.
    
     -i, --interface=LIST    Specifies audio output interfaces. One or more of:
                             %s separated by commas.
    
     -D, --device=DEVICE     Backwards compatibility only: the default device. 
                             Please prefer one of the -A/-O/-S options.
    
     -O, --oss=DEVICE        Specifies the OSS device (default: "%s").
    
     -A, --alsa=DEVICE       Specifies the ALSA device (default: "%s").
    
     -z, --snooze=millisecs  Specifies the snooze interval between sound events
                             in milliseconds. Default is 500 milliseconds.
    
     -p, --play=sound        Plays the given sound (name or number) and exits.
    
     -l, --list-files        Lists the available sound file paths and exits.
    
         --list-sounds       Lists the supported sound filenames and exits.
    
         --list-interfaces   Lists the supported audio interfaces and exits.
    
     -v, --verbose           Be verbose and print out each sound event.
    
     -V, --version           Prints version information and exits.
    
     -h, --help              Prints this help screen and exits.
    
    Return values:
    
      0    Success.
      1    General error.
      2    Command line error.
      3    Subsystems error (ie cannot connect to server).
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР]...
    
    Відтворює аудіо файли на події графічного інтерфейсу користувача, викликані IceWM.
    Для виведення звуку використовується: %s.
    Icesound вибирає перший доступний пристрій.
    
    Параметри:
    
     -d, --display=DISPLAY         Дисплей, який використовується у IceWM (типово: $DISPLAY).
    
     -s, --sample-dir=DIR          Визначає теку, яка містить звукові файли.
                                   Типово це $HOME/.config/icewm/sounds.
    
     -i, --interface=LIST        Визначає цільову оболонку виведення звуку,
                                одна чи декілька із: %s, відокремлені комами.
    
     -D, --device=DEVICE           Тільки для зворотної сумісності: типовий пристрій.
                                   Використовуйте один з параметрів -O або -A.
    
     -O, --oss=DEVICE        Визначає пристрій OSS (типово: "%s").
    
     -A, --alsa=DEVICE       Визначає пристрій ALSA (типово: "%s").
    
     -z, --snooze=millisecs  Визначає інтервал сну між звуковими подіями
                             в мілісекундах. Типово це 500 мілісекунд.
    
     -p, --play=sound        Відтворює заданий звук (назву або число) та здійснює вихід.
    
     -l, --list-files        Перераховує доступні шляхи до звукових файлів та здійснює вихід.
    
         --list-sounds       Перераховує підтримувані назви звукових файлів та здійснює вихід.
    
         --list-interfaces   Перераховує підтримувані інтерфейси аудіо та здійснює вихід.
    
     -v, --verbose                 Докладний режим - друкує кожну звукову подію.
    
     -V, --version                 Друкує інформацію про версію та здійснює вихід.
    
     -h, --help                    Друкує сторінку довідки та здійснює вихід.
    
    Повертає значення:
    
    0     Успіх.
    1     Загальна помилка.
    2     Помилка командного рядка.
    3     Помилка підсистеми (тобто не може з'єднатися із сервером).

en: Usage: icewmbg [OPTIONS]
    Where multiple values can be given they are separated by commas.
    When image is a directory then all images from that directory are used.
    
    Options:
      -p, --replace        Replace an existing icewmbg.
      -q, --quit           Tell the running icewmbg to quit.
      -r, --restart        Tell the running icewmbg to restart itself.
      -u, --shuffle        Shuffle/reshuffle the list of background images.
    
      -c, --config=FILE    Load preferences from FILE.
      -t, --theme=NAME     Load the theme with name NAME.
    
      -i, --image=FILE(S)  Load background image(s) from FILE(S).
      -k, --color=NAME(S)  Use background color(s) from NAME(S).
    
      -s, --semis=FILE(S)  Load transparency image(s) from FILE(S).
      -x, --trans=NAME(S)  Use transparency color(s) from NAME(S).
    
      -e, --center=0/1     Disable/Enable centering background.
      -a, --scaled=0/1     Disable/Enable scaling background.
      -m, --multi=0/1      Disable/Enable multihead background.
      -y, --cycle=SECONDS  Cycle backgrounds every SECONDS.
    
      --display=NAME       Use NAME to connect to the X server.
      --sync               Synchronize communication with X11 server.
    
      -h, --help           Print this usage screen and exit.
      -V, --version        Prints version information and exits.
    
    Loads desktop background according to preferences file:
     DesktopBackgroundCenter  - Display desktop background centered
     DesktopBackgroundScaled  - Display desktop background scaled
     DesktopBackgroundColor   - Desktop background color(s)
     DesktopBackgroundImage   - Desktop background image(s)
     ShuffleBackgroundImages  - Shuffle the list of background images
     SupportSemitransparency  - Support for semitransparent terminals
     DesktopTransparencyColor - Semitransparency background color(s)
     DesktopTransparencyImage - Semitransparency background image(s)
     DesktopBackgroundMultihead - One background over all monitors
     CycleBackgroundsPeriod   - Seconds between cycling over backgrounds
    
     center:0 scaled:0 = tiled
     center:1 scaled:0 = centered
     center:1 scaled:1 = fill one dimension and keep aspect ratio
     center:0 scaled:1 = fill both dimensions and keep aspect ratio
uk: Використання: icewmbg [ПАРАМЕТРИ]
    При вказанні декількох параметрів вони розділяються комами.
    Якщо --image є текою, то будуть використані усі зображення в цій теці.
    
    Параметри:
      -p, --replace        Замінити наявний icewmbg.
      -q, --quit           Зупинити запущений icewmbg.
      -r, --restart        Перезапустити запущений icewmbg.
      -u, --shuffle        Перемішати/відновити сортування списку зображень тла.
    
      -c, --config=FILE   Завантажити параметри із FILE.
      -t, --theme=NAME    Завантажити тему NAME.
    
      -i, --image=FILE(S)  Завантажити фонові зображення із FILE(S).
      -k, --color=NAME(S)  Використати фонові кольори із NAME(S).
    
      -s, --semis=FILE(S)  Завантажити зображення прозорості із FILE(S).
      -x, --trans=NAME(S)  Використати кольори прозорості із NAME(S).
    
      -e, --center=0/1     Вимкнути/Увімкнути центрування тла.
      -a, --scaled=0/1     Вимкнути/Увімкнути масштабування тла.
      -m, --multi=0/1      Вимкнути/Увімкнути одне тло для всіх моніторів.
      -y, --cycle=SECONDS  Змінювати тло циклічно кожні SECONDS секунд.
    
      --display=NAME       Використати NAME для з'єднання із сервером X.
      --sync               Синхронізувати комунікацію із сервером X11.
    
      -h, --help          Друкує цей екран довідки та здійснює вихід.
      -V, --version       Друкує відомості про версію та здійснює вихід.
    
    Завантажує тло стільниці відповідно файлу налаштувань:
     DesktopBackgroundCenter  - Відображає тло стільниці по центру
     DesktopBackgroundScaled  - Відображає тло стільниці масштабованим
     DesktopBackgroundColor   - Колір тла стільниці
     DesktopBackgroundImage   - Зображення тла стільниці
     ShuffleBackgroundImages  - Перемішати сортування списку зображень тла.
     SupportSemitransparency  - Підтримка напівпрозорих терміналів
     DesktopTransparencyColor - Колір для оголошення у напівпрозорих вікнах
     DesktopTransparencyImage - Зображення для оголошення у напівпрозорих вікнах
     DesktopBackgroundMultihead - Одне зображення тла для всіх моніторів
     CycleBackgroundsPeriod   - Секунди між циклічною зміною тла.
    
     center:0 scaled:0 = плиткою
     center:1 scaled:0 = по центру
     center:1 scaled:1 = заповнити один розмір і зберігати співвідношення
     center:0 scaled:1 = заповнити обидва розміри і зберігати співвідношення

en: Usage: icewmhint class.instance option arg
uk: Використання: icewmhint class.instance option arg

en: User:
uk: Користувач:

en: Using %s audio.
uk: Використовується звук %s.

en: Using MailBox "%s"
uk: Використовується поштова скринька: "%s"

en: Utility
uk: Знаряддя

en: VectorGraphics
uk: Векторна графіка

en: Video
uk: Відео

en: VideoConference
uk: Відеоконференція

en: Viewer
uk: Переглядач

en: WARNING! All unsaved changes will be lost when
    this client is killed. Do you wish to proceed?
uk: УВАГА! Всі незбережені дані будуть втрачені
    при знищенні цього клієнта. Бажаєте продовжити?

en: Waiting to replace the old window manager
uk: Очікування заміни старого віконного менеджера

en: Warning:
uk: Попередження:

en: WebBrowser
uk: Web-переглядач

en: WebDevelopment
uk: Web-розробка

en: Website
uk: Web-сайт

en: Window List Menu
uk: Меню списку вікон

en: Window list
uk: Список вікон

en: WordProcessor
uk: Текстовий процесор

en: Workspace out of range: %ld
uk: Робочий простір за межами діапазону: %ld

en: Workspace:
uk: Робочий простір:

en: Wrap Lines
uk: Вирівняти рядки

en: Write to socket failed: %s
uk: Не вдалося записати дані у сокет: %s

en: _About
uk: _Про

en: _Above Dock
uk: _Поверх доку

en: _Arrange
uk: _Впорядкувати

en: _Below
uk: Зн_изу

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Cancel logout
uk: Ві_дмінити вихід

en: _Check
uk: _Перевірити

en: _Click to focus
uk: _Фокус по натисканню

en: _Close
uk: Закрити

en: _Combine
uk: _Поєднати

en: _Copy
uk: Скопіювати

en: _Disable
uk: _Вимкнути

en: _Dock
uk: _Док

en: _Explicit focus
uk: _Явний фокус

en: _Focus
uk: _Фокус

en: _Fullscreen
uk: _На увесь екран

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hide
uk: _Сховати

en: _Hide All
uk: _Сховати усі

en: _Kill Client
uk: Знищити _клієнта

en: _Logout
uk: _Вихід

en: _Logout...
uk: _Вихід...

en: _Lower
uk: _Опустити

en: _Manual
uk: _Посібник

en: _Menu
uk: _Меню

en: _Minimize All
uk: _Згорнути усі

en: _Move
uk: Пере_містити

en: _Normal
uk: _Нормальний

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _OnTop
uk: _Зверху

en: _Paste
uk: _Вставити

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Quiet sloppy focus
uk: _Нерухомий побічний фокус

en: _Raise
uk: _Підняти

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Restart icewm
uk: _Перезапустити IceWM

en: _Restore
uk: _Відновити

en: _Run...
uk: _Запустити...

en: _Separate
uk: _Розділити

en: _Show
uk: _Показати

en: _Size
uk: _Розмір

en: _Sleep mode
uk: При_спати

en: _Sloppy mouse focus
uk: _Побічний фокус за мишкою

en: _Suspend
uk: _Призупинити

en: _Terminate Process
uk: _Перервати процес

en: _Themes
uk: _Теми

en: _Undo
uk: _Повернути

en: _Window list
uk: _Список вікон

en: _Windows
uk: _Вікна

en: ao_open_live failed with %d
uk: Збій ao_open_live із %d

en: ao_play failed
uk: Збій ao_play

en: bytes
uk: байтів

en: disconnected
uk: роз'єднано

en: done.
uk: зроблено.

en: down
uk: донизу

en: icewm - About
uk: Про IceWM

en: iconv doesn't supply (sufficient) %s to %s converters.
uk: Iconv не підтримує (на достатньому рівні) перекодування з %s у %s.

en: kB
uk: кБ

en: layout:
uk: розкладка:

en: model:
uk: модель:

en: options:
uk: опції:

en: power:	%s
uk: потужність:	%s

en: restart %s.
uk: перезапустити %s.

en: rules:
uk: правила:

en: workspace #%d: `%s'
uk: робочий простір #%d: `%s'
