slint - en to uk_UA translation catalogue (43 entries)

en: Type yes or no:
uk_UA: Введіть yes або no:

en: This script should be run as root.
uk_UA: Цей скрипт потрібно запускати з правами root.

en: Usage: login-chooser <login manager>
uk_UA: Використання: login-chooser <менеджер входу>

en: Available login managers:
uk_UA: Доступні менеджери входу:

en: Short descriptions:
uk_UA: Короткі описи:

en: lightdm: Light Display Manager, accessible with speech.
uk_UA: lightdm: Light Display Manager, доступний для незрячих користувачів.

en: Login is currently set to text mode.
uk_UA: Наразі вхід здійснюється у текстовому режимі.

en: To reboot immediatly press R then Enter, else just press Enter.
uk_UA: Для негайного перезавантаження, натисніть R а потім Enter. Інакше - просто натисніть Enter.

en: If you want speech at login press S then Enter, else just press Enter.
uk_UA: Якщо бажаєте використовувати мовлення під час входу, натисніть S а потім Enter. Інакше - просто натисніть Enter.

en: You will have speech at login.
uk_UA: Мовлення під час входу ввімкнено.

en: You won't have speech at login.
uk_UA: Мовлення під час входу вимкнено.

en: Login will occur in text mode on next boot.
uk_UA: При наступному завантаженні, вхід відбуватиметься у текстовому режимі.

en: If you need speech type one of these commands before rebooting:
uk_UA: Якщо вам необхідна підтримка мовлення, введіть одну з цих команд перед перезавантаженням:

en: Unknown choice. Check your spelling.
uk_UA: Не відома назва. Перевірте правильність написання.

en: Please run this script as regular user.
uk_UA: Будь ласка, запустіть цей скрипт із правами звичайного користувача.

en: File ~/.config/autostart/startorca.desktop not found.
uk_UA: Файл ~/.config/autostart/startorca.desktop не знайдено.

en: Please type yes or no:
uk_UA: Будь ласка, введіть yes або no:

en: Press Enter to continue.
uk_UA: Натисніть Enter, щоб продовжити.

en: Running a graphical session as root is not allowed.
uk_UA: Запуск графічного сеансу з правами root заборонено.

en: This script lists languages and synthesizers available for applications
    relying on Speech Dispatcher, like Orca or speech-up.
    Each command below answers the question following it.
    Don't type the quotes surrounding the command.
uk_UA: Цей скрипт виводить список усіх доступних синтезаторів мовлення й підтримуваних ними мов для програм які використовують Speech Dispatcher, таких як Orca чи Speech-up.
    Вводьте без лапок, що оточують команди.

en: Installed synthesizers:
uk_UA: Встановлені синтезатори мовлення:

en: Available languages:
uk_UA: Доступні мови:

en: Choose a console screen reader to talk with among:
uk_UA: Оберіть консольний читач екрана:

en: espeakup is not installed.
uk_UA: espeakup не встановлено.

en: Should espeakup be also started at next boot? [Y/n]
uk_UA: Також запустити espeakup при наступному завантаженні? [Y/n]

en: Done.
uk_UA: Виконано.

en: speechd-up is not installed.
uk_UA: speechd-up не встановлено.

en: speechd-up is already started.
uk_UA: speechd-up вже запущено.

en: Should speechd-up be also started at next boot? [Y/n]
uk_UA: Також запустити speechd-up при наступному завантаженні? [Y/n]

en: fenrir is not installed.
uk_UA: fenrir не встановлено.

en: fenrir is already started.
uk_UA: fenrir вже запущено.

en: Do you also want a mute console at next boot? [Y/n]
uk_UA: Бажаєте також вимкнути консоль при наступному завантаженні? [Y/n]

en: Current speakup settings have been saved in
uk_UA: Поточні налаштування speakup збережені до

en: emacspeak (The Complete Audio Desktop, based on emacs)
uk_UA: emacspeak (Повністю Озвучене Робоче Середовище, що базується на emacs)

en: speechd-el (Emacs client to speech synthesizers and Braille displays)
uk_UA: speechd-el (клієнт Emacs, що підтримує мовлення й дисплеї Брайля)

en: This script allows to disable:
uk_UA: Цей скрипт вимикає:

en: Available features:
uk_UA: Доступні функції:

en: emacspeak is disabled.
uk_UA: emacspeak вимкнено.

en: speechd-el is disabled.
uk_UA: speechd-el вимкнено.

en: This script allows to enable:
uk_UA: Цей скрипт вмикає:

en: emacspeak is enabled and speechd-el is disabled, as they are mutually exclusive.
uk_UA: emacspeak увімкнено, але speechd-el вимкнено, оскільки вони взаємовиключні.

en: Do you want to use a voxin voice with emacspeak? [Y/n]
uk_UA: Бажаєте використовувати голос voxin у emacspeak? [Y/n]

en: speechd-el is enabled and emacspeak is disabled, as they are mutually exclusive.
uk_UA: speechd-el увімкнено, але emacspeak вимкнено, оскільки вони взаємовиключні.
